Krekenavos apžvalgos bokštas pasipuošė tautine vėliava

Data

2022 03 10

Įvertinimas
0
IMG_20220310_120146.jpg

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iš svarbiausių Lietuvos valstybinių švenčių. Šią ypatingą dieną Krekenavos regioninio parko direkcijos darbuotojai tautine vėliava papuošė apžvalgos bokštą. Keliant vėliavą dalyvavo prieš kelias dienas į Lietuvą atvykusi, Krekenavos seniūnijoje apsistojusi, nuo karo Ukrainoje su dviem mažamečiais vaikais bėganti ukrainietė Viktorija. Prie bokšto puošimo tautine vėliava prisidėjo ir vyriausiasis specialistas Rytas Papšys su sūnumi Martynu.

Kovo 11-oji visiems lietuviams įsimintina diena. Ši diena simbolizuoja mūsų tautos valią, dvasią ir nepalaužiamą norą gyventi nepriklausomoje valstybėje.

Tądien, prieš 32 metus, žmonės buvo vieningi, bebaimiai, troško laisvės ir būti nepriklausomi. Šią gražią ir svarbią pavasario dieną pasidžiaukime atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybe ir palinkėkime vieni kitiems būti tokiems tvirtiems ir vieningiems, kokie tądien buvo mūsų tautiečiai. Didžiuokimės, kad esame laisva Tauta, kurdami ir įgyvendindami gražiausius projektus savo identiteto išsaugojimui, savo gimtojo krašto puoselėjimui, branginkime laisvę ir saugokime Lietuvą!

Kviečiame visus geros valios žmones pagerbti, prisiminti tuos, kurie pasiaukojamai žuvo 1990 m. ir kurie dabar kovoja ne tik už Ukrainos, bet ir mūsų visų laisvę.

Te visų mūsų širdyse žydi trys gražiausios spalvos: geltona, žalia, raudona…