Lankytojų centras

Krekenavos regioninio parko lankytojų centras

audio gidas

Lankytojų centras – tai vartai į Krekenavos regioninį parką. Vieta, kurioje geriausia planuoti ir pradėti savo kelionę. Lankytojų centre teikiama profesionali bei visapusiška informacija apie Krekenavos regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybes, lankytinas vietas, pažintinio turizmo ir poilsiavimo galimybes. Centre veikia nuolatinė ekspozicija, parodos, organizuojami edukaciniai, gamtiniai ir kultūriniai renginiai.

Lankytojų centre galima užsisakyti gamtosaugines mokomąsias (edukacines) programas, pažintines keliones, žygius pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis po Krekenavos regioninį parką, teikiamos kelionės ir žygio vadovo, organizavimo paslaugos.  Mokamų paslaugų įkainiai

Lankytojai kviečiami įsigyti Krekenavos regioninio parko lankytojų bilietą. Vienkartinis lankytojo bilietas kainuoja 1 eurą (galioja 5 dienas).

Lankytojų centre veikiančios ekspozicijos lankymas yra mokamas:

Ekspozicijos lankymas savarankiškai - 2 Eur./asmeniui (50 procentų nuolaida taikoma moksleiviui, studentui, neįgaliajam, senatvės pensininkui).

Ekspozicijos pristatymas - lankymas su direkcijos specialistu -  4 Eur./asmeniui (50 procentų nuolaida taikoma moksleiviui, studentui, neįgaliajam, senatvės pensininku ir šeimoms, įsigijusioms savanorišką šeimos metinį saugomos teritorijos lankytojo bilietą.). Paslauga teikiama, kai susidaro 10 asmenų grupė. Paslaugą galima teikti ir 1-2 asmenims ar grupei iki 10 asmenų, jei jie sutinka mokėti 10 asmenų grupei taikomą kainą. 

Adresas: Dobrovolės k. 2, Krekenavos sen., LT-38301 Panevėžio r.
Tel./faks.  8 604 97 164
El.paštas:  

Darbo laikas
pirmadienį – ketvirtadienį 8.00 – 17.00 val., penktadienį 8.00 - 15.45 val., pietūs 12.00 - 12.45 val.

šeštadienį 10.00 – 18.00 val. (gegužės – rugsėjo mėn.)           

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-18