Saugomos teritorijos jungsis prie švarinimo akcijos

Data

2020 06 11

Įvertinimas
0
vasaros_misija_jpeg.jpg

Kviečiame šią vasarą praleisti prasmingai: savo aplinkoje mokytis pastebėti aplinkosauginius pažeidimus ir nepraeiti pro šalį, o  sutvarkyti, arba, jei to padaryti neįmanoma – pranešti apie netvarką tiems, kurie gali padėti. Labai svarbu tai daryti nuolatos!

Kai eisite pasivaikščioti, pasiimkite maišelį, surinkite pakeliui sutiktas šiukšles, išrūšiuokite ir išmeskite į tam skirtus konteinerius. Juk paprasta, o gamtai – tai labai vertinga!

Šiandieninė situacija suteikia mums galimybes vis dažniau aplankyti parkus, miškus, pažintinius takus, apžvalgos aikšteles ir bokštus bei laiką leisti gamtoje. Deja, yra lankytojų ir poilsiautojų, kurie pamiršta, kad užsuko tik į svečius, o gamtos šeimininkams nereikėtų palikti žmonėms nebereikalingų „dovanų“. Tad būkime sąmoningi ir padėkime JAI - gamta savęs susitvarkyti juk negali, juolab, kad ne ji save ir užteršia!

Taigi kviečiame prisijungti prie vasaros iššūkio „Misija: švari vasara“!

Iššūkio tikslas - nepamiršti pasiimti tuščio maišelio einant pasivaikščioti, o gal net ir suplanuoti aplinkos tvarkymo savaitgalį su šeima, draugais ar kolegomis, leidžiant laiką gamtoje rinkti „pamestas“ šiukšles ir esant galimybei išrūšiuoti bei išvežti į artimiausius rūšiavimo konteinerius. Birželio viduryje direkcijos lankytojų centruose lankytojams dalins ekologinius maišelius, skirtus šiukšlėms.

Pasiekimais dalinsimės keldami nuotraukas su švaros rezultatais bei trumpais situacijos aprašymais facebook grupėje Gamtos herojai arba  ant savo facebook profilio sienos, pridedant grotažymę #misijasvarivasara!

 

VSTT ir „Žaliojo taško“ inf.